wtorek, 13 września 2011

FIOLETOWY

Kwiat anturium w takim kolorze zobaczyłam niedawno po raz pierwszy. Dostałam aż trzy takie kwiaty w pięknym bukiecie od Przyjaciółki.
Zafascynowała mnie niebywała gładkość kwiatu, niemal "skórzana" w dotyku. Poprzecinana delikatnymi żyłkami, pięknie kontrastuje z chropowatą kolbą...

8 komentarzy:

ystin pisze...

przepiekny...

j. pisze...

Kochana, zdjęcie niesamowite...czasami jak patrzę na TAKIE zdjęcia nadziwić się nie mogę że świat wokół jest tak cudny...pozdrawiam Cię cieplutko:*** album zagospodarowany ale kawa w czekoladzie jeszcze jest:) dawkujemy sobie przyjemność...:)

Asia pisze...

Ja również wcześniej nie widziałam. Śliczny jest :)

Srebrnolistka pisze...

Bardzo udane zdjęcie :)

curiously pisze...

ładna GO, ja też lubię macać takie kwiatki :)

alexls pisze...

Kosmiczne zdjecie!

skimmia pisze...

Pięknie uchwyciłaś ten kolor anturium :-)

Anonimowy pisze...

Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

Pozdrawiam serdecznie
Robert z bloga → Darmowe Szablony Do Bloggera